Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очільниця МОЗ Скалецька хоче скасувати медичні довідки

МОЗ хоче відмовитися від документів, які мають корупційну складову.

Міністерство охорони здоров'я планує відмовитися від медичних довідок.

Про це передає пресслужба Кабінету міністрів з посиланням на міністерку охорони здоров’я Зоряну Скалецьку. 

Крім медичних довідок, планують відмовити від іншої бюрократичної документації, яка має корупційну складову. За словами очільниці відомства, медична документація повинна відповідати стандартам країн Європейського Союзу. 

"Ми маємо відмовитись від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. Ми плануємо скасувати довідки і документи, які гальмують ефективну роботу охорони здоров’я",- повідомила Скалецька.

Зараз міністерство збирає рекомендації від експертів та громадян щодо відмови від довідок. Опісля відомство створить робочі групи, які напрацюють проєкти рішень щодо скасування медичних довідок.

Як повідомлялося, від 1 жовтня 2019 року органи державної влади перейшли до електронного обміну документами. До цього часу держоргани мають провести відповідні організаційні налаштування. 

Відео Міністр Кабміну Дмитро Дубілет розказав, як планує впроваджувати електронні версії документів

Трудові книжки – на звалище історії. Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет пропонує замість тонн паперу та непотрібних копій або довідок – запровадити електронні версії документів. Це торкнеться як держслужбовців, так і всіх нас. Які саме зміни плануються та як до цього ставляться люди – дізнавався Сніданок.   

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет розказав, як планує впроваджувати електронні версії документів

Залиште свій коментар

Вибір редакції