Скандальний екс-ректор Мельник через суд хоче поновитися на посаді

Петро Мельник запевняє, що досі має право обіймати посаду.

Одіозний екс-ректор Податкової академії, якого звинувачували у хабарництві, хоче поновитися на посаді через київський обласний суд.

Про це Петро Мельник повідомив ТСН у телефоній розмові.

Він стверджує, що досі є чинним ректором, адже в нього контракт до 2018 року, отже він є ректором Податкового університету і це підтвердив Ірпінський міський суд.

Але податкова фіксальна служба це судове рішення оскаржила. Мельник, своєю чергою, вже подав апеляцію до обласного суду і чекає на рішення на свою користь.

"У мене контракт до 1 вересня 2018 року. Я чинний ректор. Я ректор, тому що я незаконно звільнений і таємно одноголосно обраний. Буде рішення апеляційного суду, він визнає це, буде рішення остаточне. Дивіться, що зробили з університету зараз. Я, як прийду, буду лад наводити", - заявив Мельник.

Петро Мельник стверджує, що досі є ректором Національної податкової академії

Пояснює це тим, що в нього контракт до 2018 року, отже, він є ректором і це підтвердив Ірпінський міський суд. Але податкова фіскальна служба це судове рішення оскаржила. Мельник, у свою чергу, вже подав апеляцію в обласний суд і чекає рішення на свою користь .

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: