Смерть співробітника Адміністрації президента: ким був Олександр Бухтатий

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Адміністрації президента він працював у департаменті інформаційної політики.

Уранці 14 березня в Шевченківському районі знайшли тіло закривавленого чоловіка із посвідченням співробітника Адміністрації президента України. Ним виявився консультант Головного департаменту інформаційної політики АПУ Олександр Бухтатий.

За даними джерел "Української правди" в Адміністрації президента, Бухтатого пограбували – забрали банківську картку та телефон. Очевидці на місці події зазначали, що у нього була розбита голова та скривавлені руки.

Водночас, у прес-службі МВС запевняють, що слідів насильницької смерті на чоловікові не виявили.

"Тіло оглянув судово-медичний експерт, відповідно до попереднього висновку якого слідів насильницької смерті не виявлено. Тож попередня причина смерті буде встановлена після розтину, а остаточна – після проведення судово-медичної експертизи", - повідомили правоохоронці.

МВС про смерть Бухтатого
МВС

Олександр Бухтатий був консультантом Головного департаменту інформаційної політики АПУ та секретарем Національної спілки журналістів. У 2017 році на виборах голови спілки програв їх нинішньому очільнику Сергію Томіленку.

Згідно з його декларацією за минулий рік, у Бухтатого лишились дружина та син. Він мав квартиру та дві земельні ділянки на Харківщині, а дружина також володіла автомобілем Mercedes-Benz A160 2002 року випуску.

Бухтатого також називають активним натхненником військової журналістики в Україні. Він часто відвідував різні семінари та заходи присвячені журналістиці, а в 2016 році був призначений Порошенком до складу Ради з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова. Також Бухтатий був одним із ініціаторів запровадження в Україні Дня військового журналіста.

ВідеоУ Києві біля церкви знайшли мертвим співробітника Адміністрації президента

За інформацією ТСН вбитим є Олександр Бухтатий. При собі у нього було посвідчення головного консультанта департаменту інформаційної політики відомства дійсне до кінця минулого року. Щоправда, офіційно у поліції, ці дані поки не підтверджують.

У Києві біля церкви знайшли мертвим співробітника Адміністрації президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції