Сотні чорнобильців вирушили на акцію протесту в Київ

Сотні чорнобильців вирушили на акцію протесту в Київ

Акція чорнобильців під ВР 20 жовтня / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

О 10 годині 1 листопада під Верховною радою розпочнеться безстрокова акція протесту представників чорнобильських громадських організацій.

Близько 300 представників чорнобильських організацій Харківщини візьмуть участь в акції протесту, що розпочнеться 1 листопада перед будівлею Верховної ради в Києві.

Як повідомив голова міської організації "Союз Чорнобиль України" Анатолій Губарєв, безстрокова акція протесту розпочнеться біля парламенту о 10 годині ранку 1 листопада.

Представники чорнобильських громадських організацій країни протестують проти скорочення пільг, пенсій та інших соціальних гарантій. На акцію до Києва виїжджає близько 140 чорнобильців із Харкова та близько 140 - із області.

За словами Губарєва, акцію протесту підтримають 14 обласних організацій "Союз Чорнобиль України".

Він повідомив, що чорнобильці вимагатимуть виконати рішення судів про призначення пенсій, погашення заборгованості з виплат компенсацій та поточних пенсій, а також порушити кримінальні справи стосовно винних у невиконанні рішень судів про призначення чорнобильцям пенсій.

Нагадаємо, 20 жовтня більше 200 представників Федерації профспілок, а також чорнобильців мітингували біля будівлі Верховної ради з вимогою підвищити передбачені соціальні стандарти і гарантії в проекті державного бюджету на 2012 рік і не допустити скорочення пільг.

Ще місяць тому, 20 вересня, учасники мітингу, здебільшого афганці і чорнобильці, під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Читайте також:

У четвер Податковий і Автомайдан вибухнуть з новою силою

Чорнобильці пошкодили паркан під час штурму Верховної ради

Кабмін: пенсії афганцям і чорнобильцям будуть підвищені

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація