Сотні підприємців зібрались у центрі Сум, щоб протестувати проти карантину вихідного дня

Сотні підприємців зібрались у центрі Сум, щоб протестувати проти карантину вихідного дня

Проте, чи діятимуть обмеження, у місті ще рішення немає.

А у Сумах саме у ці хвилини підприємці зібралися на акцію протесту. До рестораторів долучились і працівники інших закладів.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

На центральній площі Сум вже зібралося чимало протестувальників. Вони анонсували свою акцію на 12:00, люди ще сходяться. З черговим протестом проти карантину вихідного дня вийшли ресторатори, представники фітнес–клубів, торгово-розважальних центрів, сфери продовольчих послуг – власне, ті, кому вже цієї суботи та неділі працювати заборонено.

Мітингувальники переконують, що зупинка бізнесу на вихідні – це втрата сенсу працювати увесь наступний тиждень. Бо відвідувачі здебільшого приходять до закладів в суботу та неділю. Переконані, що такий локдаун означатиме втрату робочих місць, і навіть загрозу закриття.

З такою акцією підприємці вийшли на випередження. Наразі, чи вводити карантин вихідного дня, у Сумах ще не вирішили. Міський голова каже, рішення прийматимуть після того, як буде оприлюднено постанову Кабміну. Тоді своє рішення повинна ухвалити обласна комісія. А вже потім міська влада – з огляду на реакцію обладміністрації – вирішуватиме, кому і як доведеться працювати у вихідні. На які, до речі, припадає і другий тур виборів міського голови. Під карантин вихідного дня виборчі дільниці не підпадатимуть.

У Сумах підприємці зібралися на акцію протесту

У Сумах підприємці зібралися на акцію протесту

Повʼязані теми:

Наступна публікація