Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Спасибі Путіну": на Донбасі окупанти виховуватимуть населення

Окупанти випустять на Донбасі поштові марки для формування у населення вдячності до Кремля

Російські військові отримали завдання виховувати "почуття вдячності до керівництва Росії" у населення Донбасу за допомогою "гуманітарної допомоги". Про це пише "УНІАН" з посиланням на повідомлення Міноборони.

"Виховувати" повагу до РФ , згідно з даними розвідки, планується за допомогою поштових марок "Спасибі Росії" та "Спасибі президенту Путіну".

"У зв'язку з прибуттям на тимчасово окуповані території Донбасу 50 "гуманітарного конвою" МНС РФ, російським військовим пропагандистам Центру інформаційного протиборства визначені завдання використовувати цей факт як черговий привід для формування у місцевого населення почуття вдячності керівництву Росії за допомогу і підтримку. Планом проведення заходів воєнної пропаганди передбачається випускати поштові марки: "Спасибі Росії" і "Спасибі президенту Путіну" і їх вручення особовому складу "гуманітарного" конвою керівниками так званих народних республік (ЛНР і ДНР)", - повідомили в українській розвідці.

Нагадаємо, сьогодні ювілейний російський "гумконвой" в'їхав на територію Донбасу. В МНС РФ повідомили, що дорогою колонна розділилася на дві: одна прибула на пункт пропуску "Донецьк", друга - на "Матвєєв-Курган".

Зазначається, що що в фурах начебто продукти харчування, предмети першої необхідності і підручники.

Залиште свій коментар

Вибір редакції