Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, скільки коштуватимуть нові моделі iPhone в Україні

Продаж почнеться вже цього місяця.

Продаж нових моделей iPhone в Україні почнеться вже 19 жовтня. Офіційний розповсюджувач продукції розповів, скільки коштуватимуть телефони у магазинах офіційних дистрибюторів. 

Як повідомили в компанії "АСБІС", в Україні будуть доступні iPhone Xs та iPhone Xs Max на 64GB, 256GB, 512GB. Ціна на iPhone Xs стартуватиме від 37 999 гривень, а на iPhone Xs Max - від 44 999 гривень. Ціни діятимуть за умови придбання за системою trade-in.

Також в компанії розкрили вартість представленого у вересні Apple Watch. Вони продаватимуться у двох розмірах - 40 та 44 міліметри, а також у трьох варіантах кольору - Silver, Gold і Space Grey (срібний, золотий та космічно-сірий відповідно). Ціна стартуватиме від 14 999 гривень. 

"Вітаю всіх прихильників продукції Apple із можливістю незабаром насолодитися користуванням останніми технологічними розробками одного зі світових лідерів у галузі науково-технічного прогресу. Наша компанія докладає зусиль до того, щоб запропонувати українцям найкраще у найкоротші для цього терміни", - директор департаменту по роботі з роздрібними клієнтами "АСБІС" Віталій Мельниченко.

ВідеоЗіркова історія засновника компанії Apple Стіва Джобса

Кажуть, що три яблука змінили світ. Одне з’їла Єва, друге впало на голову Ньютону, а третє вигадав Стів Джобс. Ким був засновник компанії Apple: генієм чи мерзотником? 5 жовтня 2011 року світ його втратив. Але про його неоднозначну особистість сперечаються й досі. Далі - історія успіху Стіва Джобса.

Зіркова історія засновника компанії Apple Стіва Джобса

Нагадаємо, 12 вересня компанія Apple презентувала три нові моделі iPhone - XS Max, XS та XR. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції