Стартував прийом робіт на книжковий пітчинг "Книголав"

Відтепер усі охочі мають змогу відправити свої ідеї на сайт конкурсу та взяти участь в унікальному проекті.

Сьогодні, 18 січня, оголошено старт прийому заявок на книжковий пітчинг "Книголав", метою якого є створення книги про справжнього героя, котрого полюблять найменші українці. Прийом робіт триватиме до 22 лютого і кожен охочий має змогу розповісти Україні про свого героя.

Спеціально для учасників буде проведено низку майстер-класів від журі та партнерів пітчингу. Поради дитячого психолога, професійних літераторів та видавців допоможуть створити ідеального книжкового героя. За анонсами стежте на офіційній сторінці "Книголав" у Facebook.

Оцінюватиме роботи професійне журі та відвідувачі сайту і на основі двох оцінок буде визначено 10 фіналістів. Окрім того, дитяче зіркове журі пітчингу перевірить ідеї на міцність у серії краш-тестів. 

Нагадаємо, що 12 січня група 1+1 медіа анонсувала старт неочікуваного, як для медійної компанії, формату пітчингу, де шукатиме сучасного книжкового героя, про якого буде проілюстровано та видано книгу. Окрім того, найкращі роботи мають шанс перетворитись на комп'ютерну гру та мультфільм.

Детальніше про пітчинг "Книголав", умови участі та етапи можна дізнатися на офіційному сайті проекту: http://media.1plus1.ua/pitching/

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: