Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стипендії від президента отримають 270 учнів і студентів

Щомісячна виплата становить 2,6 тисяч гривень.

Переможців усеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук у 25 листопада нагородили президентськими стипендіями. Кожний отримуватиме по 2,6 тисяч гривень щомісяця впродовж року, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Президентську стипендію цього року вибороли 270 учнів. Перед отриманням дипломів з рук міністра їм видали банківські картки, на яких уже гроші за осінь. 

Стипендіатів, які вже стали студентами, чекав сюрприз. "За перші осінні місяці слід повернути університетську стипендію. Як би ти гарно не вчився, все одно отримуєш цю. Жодного стимулу вчитися", - каже стипендіатка Надія Силіна.

Міністерка освіти Анна Новосад це називає непорозумінням. "Це різні стипендії. Не можна виплачувати одну і не виплачувати іншу. Якщо є такі випадки, то нехай звертаються до нас", - каже очільниця МОН.

Відео Переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу МАН нагородили президентськими стипендіями

Це по 2600 гривень щомісяця впродовж року. От тільки переможці, які цьогоріч стали студентами, зізналися - через президентську стипендію їм треба відмовитися від стипендії у вишах. Що на це сказала міністерка - далі в сюжеті.  

Переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу МАН нагородили президентськими стипендіями

Слова міністра стали новиною чи не для всіх студентів-стипендіатів. Утім, в Малій академії наук інша думка. "Відповідно до закону про державне стипендійне забезпечення, виплачується одна стипендія", - каже директор Малої академії Оксен Лісовий. Уточнюємо: міністерка сказала, що це дві різні стипендії. Каже: "Можливо, міністерка ухвалила інше рішення. Ми це з'ясуємо".

Крім того, з'ясовують, як скасувати в стипендіях "зрівняйлівку". Те, що для школяра нормально, для доросліших студентів – мало. Саме для них хочуть зробити виплати більшими.

Кореспондентка ТСН Інна Боднар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції