Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд у справі Штепи закінчився за 40 секунд

На засідання не прийшов жоден із суддів.

У Харкові Орджонікідзевський районний суд не зміг розглянути справу скандальної екс-керівниці міста Слов’янськ Нелі Штепи. За словами адвоката Дмитра Марченка, офіційне дійство в залі засідань тривало менше хвилини.

"Підготовче засідання Орджонікідзевського райсуду, призначеного для розгляду справи Штепи з самого початку, тривало всього 40 секунд: нам оголосили, що не з’явився один із чотирьох суддів суддівської колегії", - пояснив юрист.

ВідеоПідозрювану в сепаратизмі екс-мера Слов’янська Нелю Штепу знов немає кому судити

Адвокати підозрюваної в сепаратизмі й тероризмі колишньої очільниці Слов’янська оголосили черговий відвід суддям і головуючому, і запасному. Тож, справу екс-мера після автоматичного перерозподілу у Харкові розглядатимуть від початку вже усьоме. Напередодні прокурори мали оскаржувати запобіжний захід, обраний Штепі раніше. Вона вже кілька місяців перебуває під домашнім арештом, хоча статті, за якими її судять, передбачають лише перебування за ґратами.

Підозрювану в сепаратизмі екс-мера Слов’янська Нелю Штепу знов немає кому судити

При цьому сама підозрювана була присутня в залі суду, хоча адвокат твердить, що вона хворіє. "Штепа була на засіданні з температурою, у неї запалення легенів. Ніяких заяв не робила", - заявив Марченко. Наступне засідання призначено на 1 червня.

Як повідомлялося, у лютому Жовтневий районний суд задовольнив клопотання адвокатів Нелі Штепи про відвід суддів Дениса Чіжіченка та Наталії Васильєвої від участі в розгляді кримінального провадження проти екс-мера Слов’янська. Матеріали справи були передані до канцелярії суду для проведення повторного автоматичного розподілу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції