Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Коблевому до початку сезону добудують 260-метрову набережну.

До початку туристичного сезону 2018 року на чорноморському узбережжі у Коблевому збудують нову 260-метрову набережну. Наразі облаштовано 250 метрів.

Ідею створення обговорювали туристи в Інтернеті, а згодом її підхопила місцева адміністрація, пише Koblevo.News.

На узбережжі у Коблевому вже збудовані підпірні модулі, що захищатимуть алею від розмивання та штормів. Тепер їх прикрашають мозаїкою. Крім цього, згодом буде встановлена друга партія декоративних ліхтарів. Перші сто метрів набережної були готові ще до минулорічного сезону.

До кінця травня тут планують завершити облаштування квіткових клумб із декоративними рослинами. Клумби будуть мати яскраві, насичені кольори, що контрастують з білосніжним тротуаром та лавками.

Разом з тим, на набережній з’явиться безкоштовний туалет на достатню кількість кабінок та безкоштовні душові, доступні для кожного туриста.

Набережна передбачається винятково для піших прогулянок. Крім прилеглих до неї торгових точок і ресторанів розміщення подібних закладів безпосередньо на самій набережній не передбачено.

У перспективі набережну у Коблевому планують розбудувати до кілометра.

Раніше згадувалось про острів Березант, який розташовується у Чорному морі, неподалік від Коблевого. Щоб дістатися туди, найкраще доїхати до села Рибаківка, а звідти взяти моторний човен.

ВідеоМій путівник. Коблеве - адреналін аквапарку та розкопки острова Березань

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції