Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд викликав Януковича для виступу з останнім словом

Йому дозволено брати участь у засіданнях в режимі відеоконференції.

Оболонський районний суд міста Києва викликав для виступу з останнім словом президента-втікача Віктора Януковича

Про це йдеться в оголошенні газети "Урядовий кур'єр".

"Оболонський районний суд м. Києва викликає в судове засідання Януковича Віктора Федоровича, 09.07.1950 р.н., на 10 годину 00 хвилин 19 листопада 2018 року, у кримінальному провадженні по обвинуваченню Януковича Віктора Федоровича у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 437 КК України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що екс-президенту дозволено брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. 

Нагадаємо, раніше інший адвокат екс-президента Олександр Горошинський розповів, що обвинувачуваний у державній зраді Віктор Янукович просить Оболонський райсуд Києва забезпечити його участь у судових дебатах шляхом відеоконференцзв'язку і з адвокатом.

ВідеоЯнукович висунув свої умови дистанційного свідчення в Оболонському суді Києва

Екс-президент не з'явився в Оболонському суді Києва - навіть з допомогою відеозв'язку. До нарадчої кімнати судді, втім, не пішли. Адже сьогодні після кількох пропущених засідань прийшов адвокат президента-утікача. Він повідомив - Янукович уже готовий свідчити дистанційно, але з ним поруч має сидіти захисник. А той - має отримати акредитацію для роботи в Росії. Суд погодився почекати за умови розумних термінів.

Янукович висунув свої умови дистанційного свідчення в Оболонському суді Києва

Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України. Прокуратура вимагає для нього 15 років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції