Суд вирішив залишити Насірову закордонний паспорт - САП

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наступне засідання у справі екс-голови ДФС призначено на 17 травня.

Шевченківський районний суд міста Києва відмовився зобов’язати екс-голову Державної фіскальної служби Романа Насірова, а також керівника департаменту ДФС Володимира Новикова здати паспорти для виїзду за кордон.

Про це повідомили у прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"6 травня 2019 року в Шевченківському районному суді міста Києва відбулося чергове судове засідання з розгляду обвинувального акту щодо екс-голови ДФС України, а також керівника Департаменту ДФС України. У задоволенні клопотання щодо покладення зобов’язання на обвинувачених здати паспорти для виїзду за кордон колегія суддів відмовила", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, прокурор САП під час засідання заявив клопотання про зміну запобіжного заходу та покладення на обвинувачених обов’язків з метою забезпечення їхньої належної процесуальної поведінки, зокрема, обов’язку здати паспорти для виїзду за кордон.

"Раніше ці обов’язки вже покладалися на обвинувачених, однак від 2 до 6 травня 2019 року не діяли у зв’язку з неможливістю суду вчасно розглянути клопотання прокурора щодо подовження терміну їхньої дії", - уточнили у САП.

За результатами розгляду клопотання колегія у складі суддів Бугіля В.В., Щебуняєвої Л.Л. та Хардіної О.П. поклала на обвинувачених обов’язки з’являтися до суду за викликом, повідомляти суд про зміну місця проживання та роботи, утриматися від спілкування зі свідками з питань кримінального провадження.

Наступне судове засідання призначено на 17 травня на 10:00.

СУД ВІДМОВИВ У ЗАДОВОЛЕННІ КЛОПОТАННЯ ЩОДО ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ОБВИНУВАЧЕНИХ ЕКС-ГОЛОВИ ДФС УКРАЇНИ, А ТАКОЖ КЕРІВНИКА...

Опубликовано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Понедельник, 6 мая 2019 г.

Нагадаємо, 31 січня Кабмін вирішив звільнити очільника Державної фіскальної служби. Раніше міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що вніс до Кабміну відповідне подання.

САП звинувачує Насірова у зловживанні службовим становищем, що призвело до збитків у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав низці підприємств можливість податкових зобов'язань на виплат.

Майже за рік, у грудні 2018 року, Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Романа Насірова з посади голови ДФС і поновив його, призначивши виплатити компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі 183 342 гривні 84 копійки. 

Як пояснили в суді, рішення про звільнення Насірова ґрунтувалось виключно на наявності в нього подвійного громадянства, що не вдалось довести.

Залиште свій коментар

Вибір редакції