Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд визнав відповідальність РФ за катастрофу Іл-76 у Луганську

Літак було збито диверсантами влітку 2014 року.

Судові інстанції України поставили крапку в розгляді справи про катастрофу літака Іл-76 в небі над Луганськом у 2014 році. Про це повідомляє Еспресо.

Перемога! Апеляційний суд Запорізької області підтримав команду «Сили права», яка разом з Тетяною Чімірковой - вдовою...

Опубліковано Андреєм Сенченком Середа, 5 червня 2019 р.

"Перемога! Апеляційний суд Запорізької області підтримав команду "Сили права", яка разом з Тетяною Чімірковою – вдовою командира Іл-76, збитого в небі над Луганськом, довела провину Російської Федерації в загибелі 49 членів екіпажу і десантників влітку 2014-го над Луганськом", - написав у соцмережах голова громадського руху "Сила права" Андрій Сенченко.

Апеляція була подана на рішення Мелітопольського суду, який відмовив у встановленні юридичного факту загибелі гвардії підполковника Олександра Бєлого внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. "Суддя проігнорувала сім позитивних рішень, раніше винесених судами в інтересах родин загиблих в цій трагедії, і десять рішень Верховного Суду по аналогічних справах", - наголосив Сенченко. Тоді ж постраждалій порадили подавати апеляцію. "5 червня заяву повністю задовольнили", - констатував він.

ВідеоЕксперти вкотре довели, що генерал Назаров міг вжити заходів для безпечної посадки ІЛ-76

Залиште свій коментар

Вибір редакції