Суддя накоїв лиха на дорозі та пішов у декретну відпустку

Адвокати хочуть виграти час, аби захистити свого підзахисного від звільнення.

Суддя Макарівського суду Київської області Владислав Оберемко, який ще торік набрав популярності в мережі інтернет через погрози пістолетом працівникам ДАІ, пішов у декретну відпустку. Вища рада юстиції мала розглядати подання на його звільнення, але справу відклали, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Суддя не з'явився, а адвокат попросив час для нових доказів.

Служитель Феміди втрапив у скандал, коли спершу не зупинився на вимогу правоохоронця, потім утікав від ДАІ, а коли його зупинили – взяв до рук пістолет. Ще згодом намагався "домовитися" з автоінспектором і зізнався, що сів за кермо нетверезим.

Оберемка звинувачують у хуліганстві та погрозах правоохоронцям. Ця справа перебуває на розгляді в суді. Адвокат вважає, що до оголошення вироку Вища рада юстиції взагалі не має права розглядати цю справу. Тим більше – за порушення присяги.

"Події сталися вночі. Це була 0:30 ночі. І все ж таки мій клієнт – теж людина, і це було його приватне життя. У даному випадку мій клієнт може бути звільнений тільки після набрання сили вироком. Позиція захисту – що це є макет пістолета", - пояснив юрист Ростислав Терещенко.

ВідеоСуддя Макарівського суду Владислав Оберемко сховався у декретну відпустку

У прокуратурі погоджуються з адвокатом. Експертизи на стан сп'яніння Оберемка через його суддівський імунітет обвинувачення справді не провело. А от в іншому, мовляв, беззаперечні докази провини.

"Суддя використовував в саме той пістолет, який на нього зареєстрований. З гумовими кулями. Це підтверджується відеозаписом. Більш того, Оберемко працівнику міліції сам пред'являв дозвіл на дану зброю", - розповів представник прокуратури Євген Саницький.

Оберемка спочатку відсторонили від посади. Тобто він не займався судочинством, але отримував зарплату. Ще він намагався звільнитися за власним бажанням. А тепер пішов у декрет – відпустку із догляду за дитиною. Тепер його звільнення суперечитиме закону про працю.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: