Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суддя накоїв лиха на дорозі та пішов у декретну відпустку

Адвокати хочуть виграти час, аби захистити свого підзахисного від звільнення.

Суддя Макарівського суду Київської області Владислав Оберемко, який ще торік набрав популярності в мережі інтернет через погрози пістолетом працівникам ДАІ, пішов у декретну відпустку. Вища рада юстиції мала розглядати подання на його звільнення, але справу відклали, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Суддя не з'явився, а адвокат попросив час для нових доказів.

Служитель Феміди втрапив у скандал, коли спершу не зупинився на вимогу правоохоронця, потім утікав від ДАІ, а коли його зупинили – взяв до рук пістолет. Ще згодом намагався "домовитися" з автоінспектором і зізнався, що сів за кермо нетверезим.

Оберемка звинувачують у хуліганстві та погрозах правоохоронцям. Ця справа перебуває на розгляді в суді. Адвокат вважає, що до оголошення вироку Вища рада юстиції взагалі не має права розглядати цю справу. Тим більше – за порушення присяги.

"Події сталися вночі. Це була 0:30 ночі. І все ж таки мій клієнт – теж людина, і це було його приватне життя. У даному випадку мій клієнт може бути звільнений тільки після набрання сили вироком. Позиція захисту – що це є макет пістолета", - пояснив юрист Ростислав Терещенко.

Відео Суддя Макарівського суду Владислав Оберемко сховався у декретну відпустку

У прокуратурі погоджуються з адвокатом. Експертизи на стан сп'яніння Оберемка через його суддівський імунітет обвинувачення справді не провело. А от в іншому, мовляв, беззаперечні докази провини.

"Суддя використовував в саме той пістолет, який на нього зареєстрований. З гумовими кулями. Це підтверджується відеозаписом. Більш того, Оберемко працівнику міліції сам пред'являв дозвіл на дану зброю", - розповів представник прокуратури Євген Саницький.

Оберемка спочатку відсторонили від посади. Тобто він не займався судочинством, але отримував зарплату. Ще він намагався звільнитися за власним бажанням. А тепер пішов у декрет – відпустку із догляду за дитиною. Тепер його звільнення суперечитиме закону про працю.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції