Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун розповіла про небезпеки "ідеальних" акаунтів у соцмережах

Колишня очільниця МОЗ радить юзерам поставити собі декілька запитань.

У гонитві за ідеальним образом в соцмережах можна загубити справжнього себе та потрапити в інтернет-залежність. Про те, чим це загрожує і як допомогти собі уникнути небезпеки, розповіла у фейсбуку колишня очільниця міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун.

Ідеально відшліфовані фото в інстаграмі створюють ілюзію, що таким ідеальним має бути все наше життя. А ми, відповідно,...

Опубліковано Уляна Супрун Пʼятниця, 17 січня 2020 р.

Вона пояснила, що "ідеально відшліфовані фото в інстаграмі створюють ілюзію, що таким ідеальним має бути все наше життя", а при перегляді світлин зірок можна впіймати себе на думці про власну віддаленість від ідеалу. "Люди більш схильні показувати моменти успіху та щасливого життя, аніж тернистий шлях до самостановлення, кризи та безсилля", - пояснює Супрун. І додає, що людям "хочеться надягати маску успішності, ділитися лише позитивними подіями зі свого життя, перетворюючи акаунт на взірцеву картинку, посібник життя для інших".

"Переглядаючи свій “ідеальний” профіль, людина сама починає в нього вірити. Це має як негативні, так і позитивні наслідки. З одного боку, людина може насправді почати працювати над собою, змінювати свій стиль життя, аби адаптувати його під образ в житті соціальному і почуватися краще. Але також може виникнути і підміна реальностей, коли проблеми життя “неідеального” будуть витіснятися та не усвідомлюватися. Своєю чергою, це може призвести до особистісної кризи або депресії", - наголосила Супрун.

На її думку, кожному юзеру "варто розібратися, навіщо взагалі порівнювати себе з кимось" і відокремлювати картинку з інтернету та реальність. Серед порад, які дає авторка публікації, зміщення фокусу уваги з інших на себе та аналіз почуттів при перегляді “ідеального акаунту”, визначення власних цінностей та мотиваційних джерел. "Перед тим, як йти у соцмережі і порівнювати себе з кимось, дуже корисно побути там, де вам комфортно, і сформувати власну “самоцінність”, - наголошує Супрун.

Фотогалерея В Україні запустили кампанію зі щеплення від дифтерії та правця - її розпочали Супрун та Жадан (4 фото)

"Знецінити все те, що маємо, і виховати негативне сприйняття або й ненависть до себе — дуже просто. Залежність від інтернету та соціальних мереж значною мірою цьому сприяє", - застерігає авторка. "Не варто ризикувати своїм психічним і фізичним здоров’ям заради віртуального схвалення вашого життя. Іноді важливо та навіть корисно бути поза зоною досяжності. Тому намагайтеся балансувати час, який ви проводите в соціальних мережах і телефонах", - підсумовує вона.

Відео Собака за мільйон лайків: як 8-річний Кирило за допомогою соцмережі вмовив батьків купити улюбленця

8-річний Кирило із Кропивницького менш ніж за тиждень під своїм постом у соцмережі зібрав аж мільйон уподобань. А все заради того, щоб батьки здійснили його найзаповітнішу мрію – купили лабрадора. Кирило вже виклав світлину омріяного цуценяти. З ним він зустрінеться в цю суботу. Тепер хлопчик разом зі своїми підписниками обирає ім’я для домашнього улюбленця. А просто зараз Кирило із мамою Юлією – із нами на прямому зв'язку.  

Собака за мільйон лайків: як 8-річний Кирило за допомогою соцмережі вмовив батьків купити улюбленця

Залиште свій коментар

Вибір редакції