Супрун розповіла про те, як правильно хвалити дітей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ключовий момент - хвалити за зусилля, які вклала дитина, щоб впоратися з завданням.

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун представила у Мережі відео для всіх, хто на вихідних планує провести багато часу з дітьми та розповіла, як їх правильно хвалити.

«Ключовий момент - хвалити за зусилля, які вклала дитина, щоб впоратися з завданням (“ти дуже наполегливо працювала, щоб цього досягти”). Така похвала краще мотивує дитину на нові звершення. Якщо ж постійно акцентувати похвалу на якостях дитини, вона може почати переживати, що не виправдає таке високе уявлення про неї у майбутньому, та уникати виконувати більш складні завдання», - пояснила Супрун.

Як правильно хвалити дітей

Відео для всіх, хто на вихідних планує провести багато часу з дітьми :) Коли граєшся або спілкуєшся з малюками - це заряд позитивних емоцій. Вони постійно щось вигадують, створюють, знаходять. Як не сказати, що вони маленькі генії? Але виявляється, що це не найкращий шлях, яким можна допомогти у вихованні дитини. Точніше, хвалити звісно можна і треба! Але дуже важливо робити це правильно, а саме - підбирати правильні слова. Ключовий момент - хвалити за зусилля, які вклала дитина, щоб впоратися з завданням (“ти дуже наполегливо працювала, щоб цього досягти”). Така похвала краще мотивує дитину на нові звершення. Якщо ж постійно акцентувати похвалу на якостях дитини, вона може почати переживати, що не виправдає таке високе уявлення про неї у майбутньому, та уникати виконувати більш складні завдання. Будьте щирими з дітьми, але також допомагайте їм вчитися і ніколи не здаватися Відео UNICEF Ukraine та World Economic Forum

Опубліковано Уляна Супрун П'ятниця, 10 серпня 2018 р.

«Будьте щирими з дітьми, але також допомагайте їм вчитися і ніколи не здаватися», - резюмувала посадовець.

Раніше Супрун розповіла, що регулярні пробіжки продовжують життя на 3 роки

Вибір редакції