Табачника викрили у маніпуляціях фактами про російськомовні школи

Дмитро Табачник на чверть занизив кількість російськомовних шкіл Києва.

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник маніпулює фактами про російськомовні школи Києва.

Як пише "Дзеркало тижня. Україна", Табачник стверджує, що в лівобережних районах Києва немає жодної школи з російською мовою навчання, хоча насправді на лівому березі розташовано п'ять таких навчальних закладів.

В інтерв'ю тижневику "2000" міністр заявив, що "батьки в Києві штурмом беруть міністерство, запитуючи, чому не можуть віддати дітей до російських класів".

"Місцеві органи влади бояться, як би не підставитися під вогонь націонал-патріотів, які в усьому бачать крамолу і діють за принципом "не пущать". А проблема колосальна — в Києві понад 1000 батьків возять школярів з лівого на правий берег, бо не можуть знайти на лівому жодної російської школи та гімназії", — додав Табачник.

Насправді ж, за даними Головного управління освіти і науки КМДА, в Києві нараховується сім шкіл з російською мовою навчання і дванадцять з російськомовними класами.

П'ять із цих дев'ятнадцяти навчальних закладів розташовані в лівобережних районах столиці, пише видання.

Крім того, у рейтингу найкращих шкіл Києва, опублікованому на початку цього навчального року виданням "Сегодня", визначено двадцять п'ять навчальних закладів столиці.

З них лише чотири (і то не з вищих рядків рейтингу) розташовані на лівому березі.

Залиште свій коментар

Наступна публікація