"Ті, що вражають": ТСН відзначає 20-річчя та вирушає у всеукраїнський тур

Виступи відбудуться у п'яти університетах.

1 січня 2017 року Телевізійній Службі Новин каналу 1+1 виповнюється 20 років. До свого ювілею новинарі готують серію тематичних подій, першою з яких стане  всеукраїнський тур університетами у жовтні-листопаді цього року. 

Соціально-освітній проект "Ті, що вражають" - це серія мотивуючих виступів у містах України. Серед учасників виступів – ведучі ТСН Алла Мазур, Наталія Мосейчук, Соломія Вітвіцька та Марічка Падалко, журналісти ТСН Андрій Цаплієнко, Олександр Загородній, Наталія Фібріг, Маргарита Ситник та Наталія Нагорна, а також запрошені зірки та друзі ТСН – Володимир Зеленський, Ірина Данилевська, Світлана Тарабарова, Олена Кравець, Саша Кольцова, Олексій Вертинський та інші. 

Виступи відбудуться у п'яти університетах у Маріуполі, Херсоні, Івано-Франківську, Житомирі та Сумах. Аудиторія туру – талановита молодь, студенти та жителі міст. 

Кожен з учасників проекту поділиться історіями своїх злетів і падінь, цікавими фактами з життя, розповість про свій кар'єрний та життєвий шлях, аби на власному прикладі продемонструвати, що наполеглива праця та віра в себе здатні змінити життя та світ навколо. 

Проект покликаний надихнути молодих українців, повернути віру в те, що у них є майбутнє в Україні, що все можливо. Розповісти, що за будь-якою історією успіху часто стоять невдачі і подолання труднощів, та головне - не здаватися і йти до своєї мрії.

"Ті, що вражають" - унікальний проект для українського телебачення, адже це можливість підтримати жителів невеликих міст та розділити з ними цінності ТСН.      

"За допомогою цього туру ТСН розкриває своє серце і душу – ще ніколи ми не були настільки близькими до наших телеглядачів, до молодого покоління. Ще ніколи ми не розповідали так багато про людей, які "роблять новини" - очі і руки ТСН, її кореспондентів та ведучих. Місія проекту проста і водночас дуже важлива – надихнути людей, підкріпити їх віру в себе та краще майбутнє нашої країни", - розповів директор департаменту новин Сергій Попов.    

Тур розпочнеться 19 жовтня та триватиме до кінця листопада. За подробицями можна стежити у випусках новин ТСН та у соціальних мережах. 

За додатковою інформаціэю звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tvmedia.1plus1.ua/ua/

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: