Вирите тіло злодія в законі повернули назад у могилу

Дата публікації
Перегляди
2931
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вирите тіло злодія в законі повернули назад у могилу

"Матроса" пов'язують з організацією вбивства Щербаня

Дружина авторитета 90-х "Матроса", якого пов'язують з організацією вбивства Щербаня, запевняє, що її чоловіка ніхто не труїв.

Дружина Олександра Мільченка, злодія в законі "Матроса", повідомила ТСН, що про ексгумацію тіла чоловіка випадково дізналася від знайомих. Жодних попереджень від Генпрокуратури не отримувала.

"Не пускали нас на місце. Ми просто прорвалися, так як ми родичі. Я побачила повністю зруйновану могилу, вириту. Немає там ні труни, нічого немає. Яма порожня. Кажуть, що вони приїхали о 5:00 ранку. І на початку першої його відвезли вже", - поділилася Наталя.

У прокуратурі поки що нічого не коментують. Обмежилися повідомленням, що ексгумацію провели з дотриманням усіх процесуальних норм.

У дніпропетровській міліції також не багатослівні. Зазначили лише, що ексгумація була здійснена з метою проведення експертизи в рамках кримінальної справи, яку розслідує Генеральна прокуратура України.

Яка саме експертиза і про яку кримінальну справу йдеться, правоохоронці не кажуть.

З власних джерел ТСН вдалося дізнатися, що найвідомішому авторитету 90-х "Матросу" приписують зв'язок із колишнім прем'єр-міністром Павлом Лазаренком та організацію вбивства Щербаня у 96-му.

Дружина Олександра Мільченка запевняє, слідчі намагаються довести, що чоловіка отруїли. Вона впевнена, що це не так, бо була поруч, коли йому стало зле під час проходження україно-угорського кордону.

"У нього був цукровий діабет. І ми коли були на кордоні, він впав у кому. І просто там не знали, що робити. І все. Його не вивели з коми. Ні про яке отруєння навіть не може бути й мови. Так, як вони пишуть, що нібито там пов'язано з вбивством Щербаня і нібито підозрюють, що його отруїли. Цього немає. Це виключено", - запевняє дружина "Матроса".

Експертизу тіла Олександра Мільченка проводили судмедексперти обласної лікарні. І, як стало відомо від правоохоронців, надвечір рештки повернули на кладовище.

У Дніпропетровську ексгумували тіло одного з найвідоміших кримінальних авторитетів 90х

У Дніпропетровську ексгумували тіло одного з найвідоміших кримінальних авторитетів 90х

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2931
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація