Томенко пропонує посадити Азарова за вільну торгівлю з СНД

За словами віце-спікера, договір про вільну торгівлю з СНД є "неоптимальним документом", за який Миколу Азарова варто посадити.

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко назвав "неоптимальним документом" угоду про створення зони вільної торгівлі в рамках Співдружності незалежних держав.

"Яка зона вільної торгівлі?" Ключові українські товари (зерно, цукор, метал) викреслені з переліку. 100% неоптимальний документ! Тож давайте посадимо Азарова", - сказав Томенко на прес-конференції у Хмельницькому.

За його словами, Азаров при підписанні угоди з Росією не володів ситуацією. Віце-спікер зауважив, що документ про створення зони вільної торгівлі з країнами СНД був підписаний керівниками держав Співдружності 1994 року. 1999 року його ратифікувала Верховна Рада України.

"Росія ж не ратифікувала цей документ. Потрібно було її змусити виконувати прямі обов'язки. А Азаров схаменувся в 2011 році й підписав. Що підписав, навіщо підписав - незрозуміло", - наголосив віце-спікер.

Томенко зазначив, що не проти створення зони вільної торгівлі з країнами СНД, але, на його думку, ця ЗВТ має ґрунтуватися на принципах Світової організації торгівлі й без вилучень та обмежень.

Нагадаємо, 18 жовтня в ході засідання глав урядів країн СНД у Санкт-Петербурзі було підписано угоду про створення зони вільної торгівлі. Того ж дня прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив сподівання, що підписана угода про зону вільної торгівлі в рамках СНД набуде чинності з січня 2012 року.

Угоду про ЗВТ підписали Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Таджикистан, Молдова і Киргизстан. Не підписали угоду Азербайджан, Туркменістан та Узбекистан.

Читайте також:

Азарову нагадали про безкоштовний кремлівський сир у мишоловці

Україна отримає доступ до дешевого газу з російської труби

Азаров: Янукович благословив домовленості з СНД

Країни СНД несподівано для себе домовилися про зону торгівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: