ТСН.ua обігнав конкурентів у квітні у рейтингу популярності

Охоплення сайту - 16,9%.

Сайт ТСН.ua став першим серед новинних ресурсів України у рейтингу найпопулярніших у квітні 2016 року за даними дослідження CMeter компанії TNS.

Охоплення у минулому місяці склало 16,9% а, у березні - 16,1%. Загалом у списку найпопулярніших ресурсів українського сегменту інтернеті ТСН.ua займає 21 позицію. 

При цьому Google, Vk, Youtube лідирують у списку українських інтернет-користувачів. У першій десятці відбулися зміни: Facebook обігнав Wikipedia і піднявся в рейтингу на одну позицію.

"Квітень - переддень травневих свят, які зазвичай супроводжуються активним відпочинком на природі, а в інтернеті супроводжується підвищеним інтересом до погодних сайтів, що підтверджує збільшення охоплення  Gismeteo.ua і Sinoptik.ua в квітні", - йдеться у дослідженні.

Рейтинг ТСН в квітні

Дослідження CMeter об'єднує дані трьох джерел:

1. Site-centric - лічильники, інтегровані в сайти. Наразі у вимірюванні є  близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.

2. Frame-centric - лічильники встановлені не на сайті, а у фреймі банерної мережі. Наразі у вимірюванні більш 2500 сайтів

3. User-centric - панель, що охоплює близько 4000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респонденти), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об'єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат у даних.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: