Турчинов розповів Комаровському про "подвійні стандарти" Януковича

Дата публікації
Перегляди
1332
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Турчинов розповів Комаровському про "подвійні стандарти" Януковича

Олександр Турчинов нарікав на внутрішню політику влади / Фото: УНІАН

На заваді євроінтеграції України стоять політичні репресії та політика подвійних стандартів влади.

Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов звернув увагу президента Польщі Броніслава Коморовського на подвійні стандарти української влади.

Як повідомили у прес-службі "Батьківщини", зустріч Коморовського та Турчинова відбулася у понеділок, 28 листопада, в Києві.

"На переговорах Янукович запевняє партнерів у незмінності європейського напрямку України і відданості демократичним цінностям, але внутрішню політику влада проводить у найгірших традиціях тоталітарних режимів. Підтвердженням цьому є вчорашні події у Донецьку, коли через атаку силових структур помер наш однопартієць", - зазначив Турчинов.

Разом з тим він відзначив, що і Польща, і особисто Коморовського багато роблять для того, щоб реалізувати європейське прагнення України.

"У той же час на заваді євроінтеграції стоїть та ситуація, яка склалася в Україні щодо політичних репресій та ув'язнення лідера опозиції Юлії Тимошенко", - сказав Турчинов за підсумками зустрічі з президентом Польщі.

Водночас він нагадав, що Тимошенко у своєму листі до європейських керівників попросила підтримати Україну на шляху до Європи та закликала їх не ставити знак рівності між українським народом та владою.

"Запорукою європейської перспективи та європейської інтеграції України є повернення на демократичний шлях розвитку та припинення політичних репресій", - резюмував Турчинов.

Читайте також:

Коморовський зрозумів, що є речі важливіші за Тимошенко

Донецькі чорнобильці написали Європі про геноцид Януковича

Коморовський готується порадити Януковичу "стиснути зуби і почекати" зі вступом до ЄС

Янукович дав команду влаштувати Тимошенко Європу

Януковича вразила смерть шахтаря-інваліда під Пенсійним фондом

Наступна публікація