Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі розглядається декілька причин інциденту.

У Балаклії Харківської області вогонь вже розповсюдився на близько 50% території військового арсеналу.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНІАН.

"Ми зараз оцінюємо, що це вже близько 50% самої території цієї бази. Наголошую на тому, що все оцінити можна буде вже після того, як інтенсивність спаде, відбудеться локалізація всіх вибухів. Тоді ми вже оцінимо реальні втрати і причини, чому це відбулося", - сказав Гройсман.

Наразі розглядається декілька причин інциденту.

"Сьогодні щодо причин розглядається від диверсії, яка не виключена, до недбалості, яку також потрібно перевірити. Що стосується захисту цього складу, то можливо сказати, що технічно склад був достатньо добре забезпечений, облаштований. Тому ще більше у нас виникає запитань, що саме відбулося, що стало причиною", - наголосив очільник уряду.

За словами Гройсмана, на території арсеналу вже працює броньована техніка.

"Сьогодні є відповідна кількість броньованої техніки, яка працює на самому арсеналі. Зрозуміло, що вона теж має відповідні обмеження щодо пересування. Як тільки з'являється можливість локалізації, відповідні служби на цій техніці роблять добросовісно свою роботу", - сказав Гройсман.

Фотогалерея Густий дим та евакуація жителів: у Мережі показали фото масштабних вибухів у Балаклії (22 фото)

Нагадаємо, пожежа на військовому арсеналі в Балаклії Харківської області триватиме до 7 діб. "Ми бачимо ситуацію, як вона розвивається. Це до одного тижня. Це може бути від декількох діб — до 7 діб, так як ми сьогодні розраховуємо. Все залежить від багатьох чинників", - сказав Гройсман.

Сьогодні вночі на одному з найбільших в Україні складі боєприпасів - у Балаклії на Харківщині - відбулися вибухи. Цю інформацію офіційно підтвердила місцева влада, а на місце вирушила комісія при Міноборони. 

23 березня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вилетів до Харківської області, де на території військового складу Міністерства оборони сталися вибухи боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба Кабміну. 

Відео Рятувальники евакуювали майже 20 тисяч людей з Балаклії та прилеглих сіл

Залиште свій коментар

Вибір редакції