У Балоги вирішили "перекинути" миколаївського ґвалтівника регіоналам

Дата публікації
Перегляди
3449
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Балоги вирішили "перекинути" миколаївського ґвалтівника регіоналам

Політичну кар'єру ґвалтівник розпочинав у молодіжному крилі Партії регіонів / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

ЄЦ підібрав Присяжнюка після регіонів, з якими він розійшовся через "незадоволені кар'єрні амбіції".

Один з обвинувачених у зґвалтуванні дівчини з Миколаєва Оксани Макар Максим Присяжнюк ніколи не був членом "Єдиного Центру".

Про це йдеться у заяві партії у відповідь на інформацію про те, що Присяжнюк в 2010 році був уповноваженою особою ЄЦ на місцевих виборах в Миколаївській області.

Публікація інформації про причетність Присяжнюка до Єдиного Центру стала підставою для внутрішньої перевірки.

"Встановлено, що цей молодий чоловік дійсно був залучений Миколаївською міською організацією ЄЦ до роботи на громадських засадах під час місцевих виборів 2010 року", - сказано в повідомленні.

У ЄЦ зазначили, що Присяжнюка як потенційного активіста партії рекомендувала його мати, на той час колишня голова однієї з районних держадміністрацій.

"Серед аргументів називалися, зокрема, юридична підготовка та досвід роботи в лавах молодіжного крила Партії регіонів, з якою він розійшовся через незадоволені кар'єрні амбіції", - йдеться у повідомленні.

У ЄЦ додали, що під час виборчої кампанії Присяжнюк був однією з довірених осіб кандидата на посаду міського голови від партії.

"Зауважень до його роботи в цій якості, конфліктів не було. Після завершення місцевих виборів всі контакти з ним припинилися", - зазначили у ЄЦ.

При цьому у партії заявили, що Присяжнюк ніколи не був членом Єдиного Центру.

"Також вважаємо некоректними і безпідставними закиди в тому, що підозрюваний у скоєнні злочину нібито якимось чином "працював" на одного з лідерів партії Віктора Балогу. Проведення будь-яких паралелей такого характеру розцінюємо як ознаку професійної невимогливості до змісту інформації, яка оприлюднюється в ЗМІ", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, 10 березня в Миколаєві троє молодих чоловіків заманили в квартиру 18-річну дівчину, згвалтували її, а потім намагалися спалити живцем. 14 березня учасники злочину були арештовані.

16 березня стало відомо, що в 2009 році один з цих молодиків був членом Союзу молодих регіонів України.

Пізніше глава Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молоді регіони" Андрій Пінчук повідомив, що Присяжнюк був виключений з організації в 2010 році.

Натомість депутат від Партії регіонів Владислав Забарський заявив, що Присяжнюк був уповноваженою особою партії "Єдиний центр" на місцевих виборах в Миколаївській області.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3449
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація