У Білорусі зник 19-річний син українського офіцера

Дата публікації
Перегляди
2438
У Білорусі зник 19-річний син українського офіцера

Facebook/Андрій Цаплієнко

Його батько підозрює, що молодика викрали спецслужби Росії. 

Увечері 27 серпня громадянин України, колишній офіцер прикордонних військ Ігор Гриб звернувся у посольство України в Мінську з заявою, що на території Білорусі зник його син Павло Гриб 1998 року народження.

Про це пише "Радіо Свобода".

24 серпня юнак поїхав з Чернігова до Гомеля і там зник. Його батько спочатку шукав сина в Білорусі самостійно, але пізніше у Гомелі представники міліції повідомили, що його сина оголосили у розшук за вимогою ФСБ Краснодарського краю Росії за статтею "терористичний акт". Щоправда, зниклого немає серед затриманих або заарештованих в білоруських СІЗО.

Про це повідомив український консул у Мінську Олександр Новосьолов. "Посольство підготувало та передало на адресу МЗС Білорусі ноту, де звернулася з проханням поінформувати та сприяти у його розшуку, якщо він затриманий, то повідомити причину його затримання, чи був адвокат, у зв'язку з чим затримання, чому не поінформували згідно з Віденською конвенцією про консульські зносини", – сказав Новосьолов.

Ігор Гриб, учасник АТО, просить про допомогу. Зник його син Павло. Молодий журналіст. За словами батька, агентура ФСБ ви...

Опубліковано Andriy Tsaplienko 28 серпня 2017 р.

У Держприкордонслужбі підтвердили, що Павло Гриб 24 серпня перетнув українсько-білоруський кордон. Ігор Гриб раніше служив у прикордонних військах України, а тепер бере участь у створенні капеланської служби в силових органах. Він підозрює, що спецслужби Росії викрали його сина у Білорусі.

ФСБ РФ ситуацію поки не коментувала.

Нагадаємо, що у березні 2017 року масові протести в Мінську в День волі відбулися без лідерів-опозиціонерів.

Володимир Некляєв напередодні акції перебував у Польщі, а коли повертався додому, правоохоронці зняли його з поїзда в Бресті та заарештували. Після того він опинився в неврологічному відділенні лікарні швидкої допомоги. Згодом його перевезли до Мінська.