У Чернігівській області батько вбив восьмирічного сина: що відомо

Дата публікації
Перегляди
8704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чернігівській області батько вбив восьмирічного сина: що відомо

ніж

Два роки тому підозрюваний лікувався в психоневрологічній лікарні.

Тіло восьмирічного хлопчика знайшли в соняшниках із 50 різаними ранами. В убивстві підозрюють рідного батька. Сьогодні, 4 серпня,  Деснянський суд Чернігова на два місяці заарештував чоловіка.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Андрія Осадчого підозрюють у вбивстві рідного сина. Восьмирічний Микита гостював у тата. Батьки розлучилися рік тому й колишнє подружжя нині живе в різних містах. Повернути дитину мамі Андрій мав напередодні разом зі своїм батьком. 

Машина зупинилася за кілометрів 18 до Чернігова. Батько хлопчика нібито захотів прогулятися, сина взяв з собою. Дід залишився у авто. Зачекавшись у машині, дід почав дзвонити та згодом на телефон перестали відповідати взагалі і дід подзвонив своїй колишній невістці.

У Чернігові заарештували чоловіка, якого підозрюють у вбивстві власного сина

У Чернігові заарештували чоловіка, якого підозрюють у вбивстві власного сина

2,5 години рідні Микити самостійно шукали дитину. Під вечір, коли батько повернувся до машини сам, без сина, матір хлопчика, ймовірно, щось запідозрила і викликала поліцію

"Спочатку він намагався тікати, потім повернувся, власне, його вигляд, ті плями, які були, вони викликали ґрунтовне занепокоєння, обґрунтовані підозри, що сталося щось не добре", - розповів заступник прокурора Чернігівської області Михайло Подоляк.
 
Але батько і далі разом із правоохоронцями та лісниками шукав сина. Усього сотня людей протягом 12 годин прочісувати ліс та поля - з сьомої вечора до сьомої ранку. Закривавлене тіло хлопчика знайшли у глибині соняшникових посадок. На спині та грудях дитини експерти нарахували 50 ножових поранень.

У  вбивстві сина, за інформацією поліції, чоловік зізнався, як знайшли тіло дитини. У його речах виявили і закривавлений ніж. Матір дитини слідчим розповідала про складні стосунки з колишнім, але каже, що сина він любив. 

Від свідчень слідству підозрюваний відмовився. Про мотиви вбивства дитини не говорить ніхто. 

Два роки тому - за рік до розлучення - Андрій Осадчий лікувався в психоневрологічній лікарні . Але на обліку там не стояв. До кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувався. 

Наступна публікація