Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернівцях школи закрили на карантин

Навчання призупинили від 4 до 16 лютого.

У Чернівцях загальноосвітні навчальні заклади закрили на карантин.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Навчання у школах призупинили від 4 до 16 лютого. Чи закривати на карантин дошкільні навчальні заклади, мають вирішувати керівники дитсадків. 

За словами чернівецького мера, у понеділок, 3 лютого, школи відвідало понад шість тисяч учнів, з яких 4,5 тисячі з причини захворювання на ГРВІ. "У зв'язку з цим місцева влада прийняла рішення про введення карантину в школах, попри не перевищення епідемпорогу", - повідомив Олексій Каспрук.

Раніше у Чернівецькій області було оголошено епідемію грипу. Упродовж минулого тижня було зареєстровано 5891 випадок ГРВІ, з яких 4118 серед дітей. У лікарнях опинилося 124 людини, зокрема, 105 дітей. Порівняно з минулим тижнем показник захворюваності збільшився на 39,2%. 

Як повідомлялося, в Україні почали масово закривати школи на карантин через підвищення захворюваності на грип і ГРВІ. Навчання повністю призупинили у семи школах столиці.  Також на карантин закриті школи в Одесі, на Донеччині, Сумщині, Полтавщині, Вінниччині, Рівненщині, Волині, Бердянську, у Житомирі, Ужгороді, Хмельницькому. 

Відео Українські школи масово закривають на карантин через грип та ГРВІ

На вимушені канікули через грип та ГРВІ пішли школярі Луцька й Кропивницького. Напередодні через різке зростання захворюваності у навчальних закладах закривали лиш окремі класи, та це не мало ефекту. Відтак, чиновники від освіти вирішили діяти радикально: у школах не буде уроків, у гуртках - занять. Більше читайте тут 

Українські школи масово закривають на карантин через грип та ГРВІ

Залиште свій коментар

Вибір редакції