Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернівецькій області на весіллях отруїлися 45 осіб

Два свята відбувались у одному ресторані.

У селі Дубівці Кіцманського району Чернівецької області на весіллях потруїлись 45 осіб. Про це станом на 16 годину 5 жовтня повідомив заввідділом епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Чернівецького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України Юрій Падурару, передає БукІнфо.

Видання зазначає, що 1 та 2 жовтня постраждалі гуляли весілля у одному й тому самому закладі. З початку тижня вони почали поступати до лікарень з отруєнням. Нині стаціонарно лікуються 33 особи, з них троє дітей. Ще 12 осіб лікуються вдома.

У держслужбі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів зазначають, що попередній діагноз - харчова токсикоінфекція, сальмонельоз. Розпочато епідеміологічне розслідування та проведено позапланове обстеження закладу ресторанного господарства "Гранд Аристократ", з 5 жовтня діяльність ресторану призупинено.

Нагадаємо, в Україні більшає кількість жертв отруйного алкоголю – станом на 5 жовтня зафіксовано 101випадок отруєння, з них 51 – летальний.

Відео ТСН провела власний експеримент із закупки та перевірки нелегального алкоголю

Залиште свій коментар

Вибір редакції