Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість жертв горілки-вбивці перевалила за півсотні

В Україні продовжує зростати кількість померлих від отруєння сурогатним алкоголем.

В Україні зросла кількість померлих від отруйної горілки.

Про це повідомили у прес-службі Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

"Станом на 9:00 5 жовтня 2016 року за оперативним повідомленням ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим небезпечним алкоголем збільшилась на 5 осіб, з них померли 2. Кількість випадків отруєння збільшилась у Вовчанському районі, Харківському та Барвінковському районах Харківської області", - йдеться у повідомленні.

Як зауважили у відомстві, загалом у Харківській області сурогатом отруїлися 82 людини, з них померли 38 мешканців області.

Водночас територіальні органи Держпродспоживслужби в Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях не повідомляли про нові випадки отруєнь алкоголем. Загалом у цих областях отруїлися 19 осіб, з яких померли 13.

"Усього в країні станом на 9:00 5 жовтня 2016 року зареєстровано 101 випадок отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них завершились летально – 51", - підсумували у Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, Україною прокотилася хвиля смертельних отруєнь від фальсифікованої горілки, яка стартувала з Харківської області. Відрізнити смертельну горілку на око чи смак неможливо, тому найголовніше правильно діяти в разі появи симптомів отруєння.

Організатора виробництва фальсифікованого алкоголю та його спільників затримали минулого тижня. Вони тоннами виробляли спиртні напої, використовуючи завезений із Росії технічний спирт. Головному підозрюваному обрали запобіжний захід таємно, не розкриваючи його особи, аби не нашкодити слідству виявляти спільників злочинця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції