У Чорному морі затонуло судно з українськими моряками: є загиблі

У Чорному морі затонуло судно з українськими моряками: є загиблі

Ілюстрація / Associated Press

Уся команда судна була українська.

У Чорному морі біля берегів Румунії затонуло судно, на борту якого перебували 13 українських моряків. Попередньо, дві людини загинули, одна вважається зниклою безвісти.

Про це повідомило агентство Agerpres.

Суховантаж "Волго-Балт 179" йшов із російського Ростова-на Дону до румунського порту Констанца. За попередньою інформацією, десятеро членів екіпажу вдалося врятувати, нині вони у корабельному госпіталі. Одного з постраждалих не знайшли, його пошуки продовжують рятувальники.

Румунські моряки отримали сигнал про лихо від капітана орієнтовно в 6 ранку за місцевим часом. Море у день аварії судна, як уточнюється, було неспокійним, хвилі досягали чотирьох метрів.

За інформацією GSP Offshore, у складі екіпажу було 12 чоловіків і одна жінка. Зазначається, що затонув суховантаж, власник якого зареєстрований в Естонії. Судно, за інформацією тамтешніх рятувальників, йшло під прапором Коморських островів і, як пише портал Playtech, було завантажене вугіллям.

Як свідчать дані на сайті Balticshipping.com, судно мовляв належало української компанії з Миколаєва.

До слова, "Волго-Балт 179" належить до суден класу "річка - море". Збудували його в 1973 році. Судна такого типу мають чотири трюму з люками, з баком і ютом, з подвійними бортами і подвійним дном, з машинним відділенням і надбудовою в кормовій частині.

Нагадаємо, у січні біля берегів Туреччини судно, на якому були українці, зазнав кораблетрощі. Суховантаж розколовся навпіл. Врятувати змогли шестеро членів екіпажу: п'ятьох українців та одного росіянина. Врятовані українські моряки вранці 20 січня повернулись до України. 

Повернення моряків: 5 українців прилетіли з Туреччини, де напередодні сталася кораблетроща

Повернення моряків: 5 українців прилетіли з Туреччини, де напередодні сталася кораблетроща
Наступна публікація