У Дніпрі затримали таксиста-агітатора за "руський мір"

У Дніпрі затримали таксиста-агітатора за "руський мір"

Чоловік підтримував зв’язки з російськими мілітаристськими формуваннями та сепаратистами зі сходу.

У Дніпрі приватний таксист агітував клієнтів за "руський мір" і прикрасив свій автомобіль символікою країни-агресора. Його діяльністю зацікавилися працівники Служби безпеки України.

Оперативники з’ясували, що житель Дніпропетровської області відкрито сповідує власну прихильність до "російського казацтва", Російської православної церкви та ідей монархізму. Також таксист підтримував окупацію АР Крим і частин Донецької та Луганської областей Російською Федерацією та союзними їй бандформуваннями. Чоловік пропагував у соціальних мережах ідеї відокремлення Дніпропетровщини від України та приєднання регіону до Росії на умовах автономії.

Під час обшуків у підозрюваного в протиправних діях правоохоронці виявили та вилучили заборонену комуністичну символіку, георгіївські стрічки, засоби зв'язку та комп’ютерну техніку. Задокументовано, що зловмисник підтримував контакти із членами так званих "казачих формувань" терористів Донбасу. "У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії. Заходи із викриття зловмисника проводилось спільно зі слідчим поліції", - інформують у пресцентрі СБУ.

Раніше у Дніпрі бійці спецпідрозділу "Корд" затримали серійних грабіжників, які вдиралися до будинків, залякували людей та забирали всі цінності, а також нападали на перехожих.

Відео Сепаратистка за ґратами: як працівниця м'ясокомбінату стала агенткою ФСБ

Звичайна пакувальниця на м'ясокомбінаті так захопилася перепискою з бойовиками, що незчулася, як стала завербованим агентом ФСБ. Їй передавали усе складніші інструкції та навіть готували до теракту. 

Сепаратистка за ґратами: як працівниця м'ясокомбінату стала агенткою ФСБ

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів