У Дніпрі жінка, усе життя прикута до інвалідного візка, народила третього сина

У Дніпрі жінка, усе життя прикута до інвалідного візка, народила третього сина

Фото: ТСН

Малюк абсолютно здоровий.

У Дніпрі 34-річна Марина Пеікрішвілі, усе життя прикута до інвалідного крісла, сьогодні, 26 червня, народила третього сина. Хлопчик абсолютно здоровий. Його зріст - 52 см, а вага - 3,3 кг.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Марина народжувала за допомогою кесаревого розтину. Операція тривала майже годину. Для кесаревого розтину медики обрали таку анестезію, аби мама була при тямі.

"Малюка відразу приклали до мами. Це така трепетна зустріч! Мама почувається прекрасно! Вона активна", - зазначила заступниця головного лікаря обласної лікарні ім.Мечникова Ірина Китова.

Марина користується все життя візком через вроджене ушкодження спинного мозку, однак інвалідністю це називати не хоче.

"Мені просто потрібно трохи більше уваги. І все. А так це не інвалідність", - зазначила породілля.

Аби і мама, і маля були здорові, медики обласної лікарні доклали чимало зусиль та закликають жінок з важкими діагнозами не втрачати надії. 

"Загалом немає непереборних діагнозів. Всі проблеми можна вирішити. Будь-яка соматична патологія не повинна бути перешкодою для пологів і для народження дитини", - зазначив лікар акушер-гінеколог Олег Авксентьєв.

Старшому сину Марини Даміру – п'ять років. Середньому Саміру - майже три. Ще одного сина не планували, але кажуть, що одразу відчули, що малюк зробить їх ще щасливішими.

У Дніпрі жінка, все життя прикута до інвалідного візка, народила третього сина

У Дніпрі жінка, все життя прикута до інвалідного візка, народила третього сина

Доленосна зустріч подружжя сталася у компанії знайомих десять років тому. Омарі Пеікрішвілі, чоловік породіллі, каже, що закохався блискавично.

"Я Марину вперше побачив - одразу закохався. Одразу сказав, що вона буде моєю дружиною", - зазначив чоловік.
 
Вони обоє працюють: чоловік - в IT-сфері, жінка - б'юті-майстром. Марина удома справляється без нянь та хатніх робітниць.

"Домашні справи у нас розподіляються... Все робимо разом. Без жодних претензій", - зазначив чоловік.
 
Багатодітна мама каже, що своїм щастям вирішила поділитися, аби такі історії перестали бути чимось надзвичайним. 

Уже незабаром подружжя з новонародженим сином поїде додому до Кривого Рогу. А за кілька тижнів багатодітна мама повернеться до роботи, бо "клієнти зачекалися". Усі її хлопці обіцяють підтримати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація