У Дніпропетровську в поминальні дні вшановують невідомих героїв АТО

На цвинтар із могилами невпізнаних вояків люди несуть квіти, свічки та паски.

У Дніпропетровську сотні людей вшановують пам'ять загиблих в АТО, чиї імена й досі не відомі. У поминальні дні вони прийшли на Алею героїв на Краснопільському кладовищі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Там від початку боїв на Донбасі поховали 270 воїнів, яких неможливо було одразу впізнати. Завдяки ДНК-експертизі вже вдалося встановити 143 імені. 109 бійців рідні перепоховали. Інші замінили напис "невстановлений захисник України" на табличку з іменем.

Дослідження ще тривають. Експерти певні: вдасться визначити кожного, хто віддав життя за Україну. Утім, поки що до сотні могил невідомих солдатів нікому навідатися. Це вирішили виправити пересічні дніпропетровці.

Місяць тому повідомлялося, що в зоні АТО тривають пошуки та ексгумація тіл загиблих українських військових. Безвісти зниклими залишаються сотні українських солдатів.

У Дніпропетровську сотні людей вшановують пам'ять загиблих в АТО, чиї імена і досі не відомі

На алеї героїв, на Краснопільскому кладовищі, від початку боїв на Донбасі  поховали 270 воїнів, яких неможливо було одразу упізнати. Завдяки ДНК-експертизі, вже вдалося встановили 143 імені. 109 бійців рідні перепоховали. Утім поки що, до сотні могил невідомих солдатів нікому навідатися. Це вирішили надолужити дніпропетровці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: