У Фастові 4-річні двійнята серед ночі втекли від батьків на прогулянку

У Фастові 4-річні двійнята серед ночі втекли від батьків на прогулянку

Батьків дітей довелося розшукувати кілька годин.

Поліцейські Фастівщини змушені були шукати батьків 4-річних близнюків, які втекли з дому вночі поки батьки спали.

Про подію розповіли в поліції Київської області.  

Про малюків, які блукають в селі Тарасівка на проїжджій частині, поліції повідомили о першій ночі. Патрульні швидко розшукали малюків, які напівоголоні блукали вулицею, і посадили їх до автівки, та встановити, хто ж їхні батьки вдалося не одразу.

Поліцейські намагались у дітей дізнатись деталі того, де ж вони живуть, чи хоча б як звати батьків, та все виявилось марним – "покази" хлопчиків різнились. Патрульні оприлюднили кадри таких розповідей.

Поліцейські Фастівщини повернули батькам 4-річних близнюків, які пішли з дому вночі На спецлінію поліції «102» близько 1 години ночі надійшло повідомлення про те, що в селі Тарасівка на проїжджій частині блукають двоє малолітніх хлопчиків. На місце події негайно прибув наряд реагування патрульної поліції Боярського відділення поліції. Правоохоронці посадили дітлахів до себе в службове авто та розпочали обхід дворів для встановлення батьків та їхнього місця проживання. Упродовж декількох годин поліцейські встановили місце проживання дітей та передали малечу батькам. Як з’ясували поліцейські, у родині виховується п’ятеро неповнолітніх дітей. Вночі, коли уся сім’я відпочивала, двоє 4-річних братів вирішили нишком перелізти через паркан, щоб піти погуляти. На батьків складено адміністративний протокол за ст.184 КУпАП( за невиконання батьками чи особами, що їх заміняють обов’язків по вихованню дітей). Поліція вкотре звертається до батьків! Пильнуйте та контролюйте своїх дітей за будь-яких обставин, та у будь-який час доби щоб уникнути прикрих неприємностей. Цінуйте і бережіть своє життя та життя своїх дітей. #поліція #поліціяКиївщини Національна поліція України Фастівське районне управління поліції Погляд Київщина - інформаційна агенція Моя Київщина Столичний регіон Цензор.НЕТ УНН - Українські Національні НовиниУкраїнська правда Обозреватель 1+1 Телеканал ICTV Телеканал Україна ТСН

Опубліковано Поліція Київської області Середа, 21 липня 2021 р.

«Правоохоронці розпочали обхід дворів для встановлення батьків. Упродовж декількох годин поліцейські встановили місце проживання дітей та передали малечу батькам», - розповіли в поліції.

Поліцейським стало відомо, що у родині окрім двох малюків, ще виховується троє малих дітей.

«Вночі, коли уся сім’я відпочивала, двоє 4-річних братів вирішили нишком перелізти через паркан, щоб піти погуляти», - уточнюють копи.

В поліції зазначили, що на батьків складено адміністративний протокол за ст.184 КУпАП( за невиконання батьками чи особами, що їх заміняють обов’язків по вихованню дітей).

«Поліція вкотре звертається до батьків! Пильнуйте та контролюйте своїх дітей за будь-яких обставин, та у будь-який час доби щоб уникнути прикрих неприємностей. Цінуйте і бережіть своє життя та життя своїх дітей», - закликали поліцейські.