Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ГПУ також розповіли, що правоохоронці вилучили під час рейду

Працівники ГПУ, спільно із ДФС провели в Одесі рейд щодо виявлення у місті злочинної банди, яка складалась із вихідців із Південно-Східної Азії, передає прес-служба ГПУ.

При цьому, у Генпрокуратурі заявляють, що бандити займались нелегальними фінансовими операціями, фальсифікацією валюти, контрабандою підакцизних товарів, а також переміщенням вогнепальної зброї та наркотиків.

"За результатами комплексу проведених заходів з незаконного обігу вилучено національну та іноземну валюту, заготовки підроблених банкнот номіналом по 100 доларів США та валюти Євросоюзу, устаткування для рахування грошей, детектори банкнот, два автомати Калашникова, пістолет та набої до нього, одиницю гладкоствольної напівавтоматичної зброї, близько півкілограма сильнодіючих наркотичних засобів, які, за попередніми оцінками, є героїном, велику кількість чорнової бухгалтерії про обіг багатомільйонних сум валюти, торгівлю тютюновими та алкогольними виробами, зміст якої на даний час аналізується, підроблені техпаспорти на автомобілі тощо", - розповіли у ГПУ.

Також у ГПУ наголосили, що в'єтнамська діаспора чинила фізичний опір правоохоронцям та біли автомобілі.

"Нападників локалізовано фаховими діями підрозділу "фіззахисту" Державної фіскальної служби України", - йдеться у повідомленні.

"На даний час проводиться комплекс заходів для встановлення кола учасників злочинного угрупування та зібрання доказів щодо доведення їхньої вини. Для цього здійснюється проведення слідчих і негласних слідчих розшукових дій, призначення експертиз, допити свідків, потерпілих", - додали у ГПУ.

При цьому, у ЗМІ поширилась інформація, що рейд був більше схожий на збройний наліт. Нібито люди у чорній формі без розпізнавальних знаків трощили квартири в'єтнамців та забирали цінні речі.

Нагадаємо, державну базу відпочинку на побережжі Чорного моря захопили невідомі люди зі зброєю. А саме 22 травня о шостій ранку невідомими людьми було захоплено державну базу відпочинку "Топаз" у м. Одеса. Напередодні зранку на територію, яка є структурним підрозділом Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства, зайшло близько 30 озброєних людей та погрожуючи розправою, насильно виштовхнули співробітників державного підприємства за його межі. При собі невідомі мали начебто правовстановчі документи на бази відпочинку "Топаз" та "Геолог". З шостої до сьомої ранку на територію бази відпочинку "Топаз", яка розташована на самому березі Чорного моря, на тракторах заїхали невідомі люди, підпалили та в результаті повністю знищили державне майно. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції