"Чорнобильці" захопили Пенсійний фонд у Харкові

"Чорнобильці" захопили Пенсійний фонд у Харкові

Чорнобильці під Верховною радою. Архівне фото / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Близько 50 "чорнобильців" зайшли у приміщення Пенсійного фонду і не збираються звідти виходити.

У Харкові група "чорнобильців" захопила приміщення регіонального управління Пенсійного фонду України і оголосила акцію протесту у зв'язку із невиплатами пенсій.

Як повідомив голова міської організації "Союз Чорнобиль Україна" Анатолій Губарєв, у другій половині дня близько 50 "чорнобильців" "спонтанно" зайшли у приміщення Пенсійного фонду, що в будівлі Держпрому, і "не збираються звідти виходити".

За його словами, "чорнобильці" висунули вимоги: отримання гарантій щодо виплати заборгованостей після рішення судів, отримання гарантій з приводу виплати пенсій у повному обсязі як у листопаді - грудні, так і надалі, а також отримання гарантій від прокуратури області щодо порушення кримінальної справи за фактом невиконання судових рішень Пенсійним фондом.

Також Губарєв повідомив, що поблизу будівлі Держпрому у цей час перебуває ще велика група "чорнобильців", які не можуть зайти до приміщення для підтримки протестувальників через те, що двері зачинені і будинок перебуває під охороною.

Губарєв зазначив, що "чорнобильці" вважають мізерними свої пенсії і висловлюють обурення у зв'язку із затримками їх виплат. Він також повідомив, що ця акція не єдина у Харківській області, і настрої протесту наростають.

Нагадаємо, 20 жовтня більше 200 представників Федерації профспілок, а також чорнобильців мітингували біля будівлі Верховної ради з вимогою підвищити передбачені соціальні стандарти і гарантії в проекті державного бюджету на 2012 рік і не допустити скорочення пільг.

Ще місяць тому, 20 вересня, учасники мітингу, здебільшого афганці і чорнобильці, під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Читайте також:

В Кабміні закінчуються гроші на виплати пенсій

Чорнобильці пошкодили паркан під час штурму Верховної ради

Під Радою у Азарова з Тігіпком вимагають прибрати руки від пільг

Кабмін: пенсії афганцям і чорнобильцям будуть підвищені

Повʼязані теми:

Наступна публікація