У Києві знайшли мертвим народного депутата Валерія Давиденка

У Києві знайшли мертвим народного депутата Валерія Давиденка

У Києві знайшли мертвим народного депутата Валерія Давиденка

Деталі з'ясовуються.

У суботу, 23 травня, в офісі народного депутата України від групи "Довіра" Валерія Давиденка знайшли його труп з вогнепальним пораненням.

Про це повідомив колега загиблого нардеп від партії ОПЗЖ Ілля Кива в Facebook.

"Щойно в офісі народного депутата Давиденко Валерія Миколайовича виявлено його труп з вогнепальним пораненням. Обставини з'ясовуються ", - зазначив народний депутат.

Только что в офисе народного депутата Давиденко Валерия Николаевича обнаружен его труп с огнестрельным ранением. Обстоятельства выясняются!

Опубликовано Ильей Кивой Суббота, 23 мая 2020 г.

Крім того, член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко у своєму Telegram також повідомив про загибель нардепа. Колишній журналіст оприлюднив фото і зазначив, що під будівлю вже приїхала поліція.

Відомо, що від травня 2013 року до березня 2014 року Давиденко обіймав посаду заступника міністра аграрної політики і продовольства України. Як йдеться на сайті Верховної Ради, що Валерію Давиденку було 47 років. Він був депутатом 8 і 9 скликань Верховної Ради України. До парламенту пройшов, вигравши 208 округ, Чернігівська область. 

Давиденко входив до групи "Довіра". Також Давиденко був членом комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, членом груп з міжпарламентських зв'язків з Чехією, Угорщиною, Бразилією, Еміратами та Аргентиною.

Повʼязані теми:

Наступна публікація