У Кремлі відреагували на обшуки в офісах "Яндекса" в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"РФ поки не володіє інформацією про обшуки".

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков поки не володіє інформацією про обшуки українськими силовиками в російській компанії "Яндекс" в Україні. Про це він заявив сьогодні, 29 травня.

"Ми поки все-таки не володіємо повною інформацією, спочатку потрібно зрозуміти, з чим це пов'язано, що це за слідчі або перевірчі дії. Ми поки цього не знаємо. Тому я не можу щось більш детально вам відповісти", - заявив Пєсков .

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, Служба безпеки України проводить обшуки в офісах російської інтернет-компанії "Яндекс" в Києві та Одесі. "У наших офісах в Києві та Одесі зараз перебувають представники Служби безпеки України. Інформацією про причини сьогоднішніх дій СБУ ми поки не володіємо. До наших офісів вже виїхали адвокати. В рамках правових процедур ми готові надати органам необхідну інформацію", - зазначив PR-директор "Яндекса", якого цитують "Ведомости".

У СБУ підтвердили, що вони "дійсно проводять обшуки в офісах дочірньої структури російської компанії "Яндекс" у Києві та Одесі. Слідчі дії відбуваються у рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 111 Кримінального кодексу України (Державна зрада", - повідомила речник СБУ Гітлянська Олена.

Відео Українські зірки шоу-бізнесу скаржаться на втрату аудиторії через закриття російських соцмереж

Залиште свій коментар

Вибір редакції