Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
 У луцькому університеті правоохоронці виявили техніку для майнінгу криптовалюти

Перевіряється причетність одного з працівників вузу до несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів.

Правоохоронці провели санкціонований обшук у приміщенні Луцького національного технічного університету через майнінг критовалюти

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

Обшук відбувся у ході розслідування кримінального провадження про несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем та комп'ютерних мереж (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 361 КК України).

У результаті виявили комп'ютерну техніку, флеш-носії та інше обладнання, яке, ймовірно, використовувалося для майнінгу криптовалюти й було встановлене в одному з приміщень навчального закладу.

ВідеоВикрадений у Києві експерт з криптовалют заплатив викуп в біткоїнах

Російського аналітика біржі криптовалют Павла Лернера викрала озброєна банда 26-го грудня з метою отримання викупу. За три дні чоловіка відпустили. За інформацією Антона Геращенка жертва заплатила викрадачам криптовалютою.

Викрадений у Києві експерт з криптовалют заплатив викуп в біткоїнах

Триває досудове розслідування. Перевіряється причетність одного з працівників вузу до несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем та комп'ютерних мереж. За місцем проживання працівника також проведено обшук, у ході якого вилучено комп'ютерну техніку.

Нагадаємо, станом на 6 лютого вартість біткоїна впала нижче 6 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції