У Луцьку невідомі з гранатомета обстріляли генконсульство Польщі - ЗМІ

Удар припав на службове крило, де нікого не було під час нападу.

Уночі в середу, 29 березня, невідомі з важкого озброєння обстріляли генконсульство Польщі в Луцьку. Про це повідомляє Волинь24.

Як зазначає видання, у даху консульства внаслідок обстрілу утворилася дірка, а вікно під ним розбито. У будівлю цілилися зі сторони вулиці Глушець.

Напад стався десь близько 00:30.

Наразі припускають, що в консульство стріляли з гранатомета чи якогось іншого "серйозного озброєння", зважаючи на величину ушкодження.

Факт нападу підтвердив віце-консул Кшиштоф Савіцкі.

Видання повідомляє, що ураження припало на службове крило будівлі й під час нападу там нікого не було. Сім'я консула мешкає у іншому крилі будівлі, а приміщення охорони – поверхом нижче.

Вибух був такої сили, що від нього спрацювала сигналізація "Кредобанку". Окрім того, його було чути навіть в районі села Боратин.

"Стріляли неприцільно або невміло. Може бути, що з метою якогось попередження або провокації" - прокоментував представник правоохоронців у неофіційному коментарі виданню.

Територія навколо будівлі була оточена правоохоронцями, на місці працювали представники СБУ та слідчо-оперативна група поліції.

Повʼязані теми:

Наступна публікація