У Львівській області собака на смерть загриз свою господарку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рідні загиблої хочуть приспати тварину.

На Львівщині пес до смерті покусав 79-річну жінку просто на подвір'ї. Пенсіонерка померла від крововтрати.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Відео У Львівській області пес до смерті покусав 79-річну жінку, яка принесла йому їсти

Загриз господиню, яка принесла йому їсти. На Львівщині пес до смерті покусав 79-річну жінку просто на подвір'ї. Пенсіонерка померла від крововтрати. Що так розлютило собаку і чому не вдалося врятувати жінку розповість – дивіться у сюжеті.  

У Львівській області пес до смерті покусав 79-річну жінку, яка принесла йому їсти

Великий і безпородний з лагідним ім’ям Барсік. Він живе на цьому обійсті 4 роки і ніколи не виявляв агресії. Того ранку господиня як завжди винесла собаці їсти - розповідає її онучка. Але пес заплутався в ланцюгу. Коли жінка почала допомагати -  раптом накинувся на неї. Ірина босоніж вибігла з хати на крики бабці.

"Пес ще більше почав гарчати і зачепив її за ногу... За шию тягну, тягну і він тоді відчепив. Він, можливо, подумав, що в нього забирають їжу", - каже вона.

Коли жінку завели до хати, вона знепритомніла. Все її тіло було в ранах.

"Ноги все кровоточили, була прокушена одна вена, з якої дуже текла кров... ми промотали, рушниками, що було під руками", - розповідає онучка.

Родичі одразу викликали швидку, яка лише за 6 кілометрів від хати. Але та їхала 40 хвилин і жінка померла від крововтрати ще до приїзду медиків. На станції швидкої допомоги пояснюють - машина у них лише одна, а виклики надходять не напряму.

У селі підозрюють - собака міг напасти на власницю через сказ. Родичі померлої хочуть, аби собаку приспали. Але ветеринар, який оглянув Барсіка, відмовився це робити. Бо за законом - 10 днів після нападу пес має бути на карантині. Адже якщо в нього заявляться ознаки захворювання - треба буде лікувати усіх, хто контактував з собакою.

"Я маю довести, що пес є живий і не має сказу. До 6 числа я не маю права, і жорстоке поводження з тваринами, не можна пса вбивати. Я дотримуюсь закону", - розповідає він.

"Раз собака покусав господиню, яка його від маленького, то ви мені вибачте. Я по дрова ходжу з палкою, я їжу йому отак відмовою каструлю, налила їсти і так посуваю йому. Боюся, в мене 4 дітей", - каже дочка.

Але забрати пса нікуди -  в державних ветклініках немає перетримок. Тим часом за законом забезпечити собаці карантин мають саме її власники, пояснюють фахівці. І кажуть - якщо ознаки сказу не з’являться, причина нападу може бути в умовах проживання тварини.

"Якщо собака все життя прожив на повідку, то, на превеликий жаль, психіка собаки все-таки ламається і з такими тваринами треба бути обережними, а краще не утримувати тварин на ланцюгу", - вважає керівник центру опіки безпритульних тварин Оксана Кошак.

Крім того - нагадують фахівці -  наближатися до собаки, яка їсть, небезпечно, бо пес це може зрозуміти як загрозу. 

Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції