Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові батьки влаштували пікет з вимогою відкрити дитсадки

У Львові батьки влаштували пікет з вимогою відкрити дитсадки

Відкриття дошкільних закладів обговорять на комісії з питань надзвичайних ситуацій.

У Львові батьки під стінами обласної адміністрації вимагали відновити роботу дошкільних закладів.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

На пікет мами і тати прийшли з малечею. Біля будівлі розстелили покривало і поклали туди іграшки. Батьки обурюються, що попри карантин в області працює все, крім дитячих садків. Вони кажуть, що працюють, а тому не мають з ким залишати дітей. Вони впевнені, що, за дотримання всіх санітарних норм, їхні діти будуть у безпеці.

Чиновники ж проти відкриття дошкільних закладів. Утім, обіцяють, що питання відкриття дитячих садків обговорять на комісії з питань надзвичайних ситуацій. "Найбільший ризик у тому, що діти переносять захворювання. Ви не зможете в умовах садку прослідкувати, щоб діти там не контактували. Це дуже великий ризик", - каже директор Львівського обласного департаменту освіти і науки Олег Паска.

Відео У Львові батьки влаштували пікет з вимогою відкрити дитсадки

"Відчиніть дитячі садки!" У Львові зо два десятки батьків під стінами обласної адміністрації вимагали відновити роботу дошкільної освіти. Кажуть, працюють і не мають з ким залишати дітей. На пікет мами і тати прийшли з малечею, біля будівлі розстелили покривало і поклали туди іграшки. Батьки обурюються, що попри карантин в області працює вже все крім дитячих садків. І певні - за дотримання всіх санітарних норм, їхні діти будуть у безпеці.

У Львові батьки влаштували пікет з вимогою відкрити дитсадки

Слід зауважити, що у самому Львові від сьогодні відновили роботу тисячі приватних садків. Вони працюють у форматі центрів розвитку дитини. В групі дев'ять дітей і одна вихователька.

Як повідомлялося, У Львівській області через високу кількість випадків коронавірусу вирішили подовжити карантин до 7 липня. Напередодні, 30 червня, у місті Львові та області за результатами ПЛР-діагностики ще у 143 осіб виявлено COVID-19.

Залиште свій коментар

Вибір редакції