У Львові двоє малят потрапили до реанімації через кашлюк

Діти живуть у різних родинах та районах міста.

У Львові двоє малят потрапили до реанімації через кашлюк

© УНІАН

У Львові двоє нещеплених немовлят віком 1,5 та 2 місяці потрапили до реанімації через захворювання на кашлюк

Про це ZAXID.NET повідомила головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко.

Зазначається, що батьки не одразу зрозуміли, що у малят кашлюк. Вони деякий час лікували дітей від респіраторної інфекції. Проте, дітям ставало дедалі гірше.

Наразі немовлята перебувають у відділенні реанімації Львівської обласної інфекційної лікарні, медики намагаються полегшити їхній стан.

Стан дітей важкий, але вони дихають самостійно. 

Невідомо, де підхопило інфекцію 1,5-місячне немовля, адже у родині ніхто не хворів. Проте, батьки часто гуляли з малюком на дитячому майданчику.

Своєю чергою у сім'ї двомісячного немовляти, на кашлюк хворіла старша 3-річна дитина. Щеплення від кашлюка, за словами Тімко, вона також не мала.

Нагадаємо, кашлюк забрав життя 2-місячого немовляти у Львові. За словами лікарів, хлопчика привезли на 10-й день хвороби, коли він уже задихався від нападів кашлю.

Три дні маля було в реанімації інфекційної лікарні, проте врятувати його не вдалося. Найвірогідніше, дитина заразилася від рідних братика і сестрички – дівчинка шести років та трирічний хлопчик теж перехворіли на кашлюк. У них щеплення від недуги не було. "Напади кашлю в дитини були виражені, дитина синіла. Ці приступи – вони надзвичайно перебігають тяжко, особливо в малюковому віці. Навіть може наступати зупинка дихання і потребує штучної вентиляції", - розповів завідучач відділення інтенсивної терапії Віктор Токарев. 

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie