Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові заявили про смерть чотирьох людей від грипу

Причиною летального підсумку стали ускладнення і супутні хвороби.

Чотири людини на Львівщині померли від ускладнень після грипу. У всіх жертв вірусу виявили його сезонний тип "А", ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Інформацію про смерть двох дорослих і двох дітей підтвердив обласний лабораторний центр. Усі зразки та результати досліджень скерували до Києва. Медики уточнили, що йдеться про аналіз даних за останні два місяці. Також лікарі наголошують, що недужі мали супутні захворювання. "В кожного з цих людей була супутня патологія, у двох був цукровий діабет, були обмінні порушення, але встановити, що причиною був саме грип, ми не можемо, діагноз ставить паталогоанатом. Ми маємо виявлений вірус грипу А, причиною ж смерті могла бути якась супутня патологія", - пояснила заступник директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Леся Коструба.

Як уже повідомлялося, протягом минулого тижня, з 19 до 25 грудня, епідемпоріг захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції було перевищено у 21 області. Про це повідомили у МОЗ, посилаючись на дані Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій при центрі з контролю та моніторингу захворювань.

Відео У Львові зафіксували ще чотири летальні випадки від ускладнень після грипу

Залиште свій коментар

Вибір редакції