Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крихітний Дмитрик потребує жертовної допомоги

Дитина має невиліковний діагноз

Не сидить, не рухає ніжками, не може самостійно їсти та дихати. В однорічного Дмитрика Масла з Тернополя лікарі виявили рідкісне захворювання синдром Вердніга-Гофмана. Дитина уже більше двох місяців перебуває у реанімаційному відділенні, живе завдяки апарату штучного дихання. Батьки хочуть забрати маля додому, але без цього приладу хлопчик помре. Щоб купити апарат штучного дихання їм потрібно зібрати п'ятсот тисяч гривень, йдеться в ТСН.16.45.

Вона постійно гладить маля по голівці, пошепки розмовляє з ним, у реанімаційному відділенні мама майже живе.

У її кровинки рідкісне генетичне захворювання. Те, що син погано розвивається, Зоряна Масло запідозрила ще коли йому було два місяці. Лікарі встановили, у немовляти так званий синдром млявої дитини, різко знижений м'язевий тонус. Однорічний Дмитрик не тримає голови і рухає лише ручками.

Стан дитини різко погіршився після перенесеної нещодавно пневмонії. Лікарям вдалося врятувати життя хлопчику, але відтоді Дмитрик назавджи має бути підключений до апарату штучного дихання.

Жінка уже давно виплакала всі сльози. Розуміє, що хвороба невиліковна. Але вона хоче доглядати і піклуватися про свого Дмитрика удома, бо там її чекає ще один син-школяр. А нині вона змушена розриватися між лікарняною палатою і домівкою.

За словами лікарів, за умови гарного догляду такі дітки можуть жити з апаратом штучного дихання.

Роботу м'язів грудної клітки замінить апарат шучного дихання. До нього потрібно ще докупити додаткове обладнання, усе разом коштуватиме щонайменше п'ятсот тисяч гривень. Для родини ця сума захмарна.

У родині працює лише батько, їм ледь вистачає на лікування меншого сина та утримання старшого. Тому просять усіх доброчинців допогти їм зібрати кошти на аппарат штучного дихання, щоб полегшити страждання Дмитрика.

Реквізити для допомоги:

Рахунок ПриватБанку 4149439391867490

Масло Зоряни

Залиште свій коментар

Вибір редакції