Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Маріуполі директор під час свята публічно принизила школярку через колір волосся

Жінка змусила 13-річну школярку "сховатися подалі" на святковій лінійці.

В одній із маріупольських шкіл директор принизила дівчину під час святкової лінійки. Жінка наказала "сховатися подалі", бо їй не сподобався колір волосся школярки.

Про це йдеться у "Сніданок з 1+1".

Таке ставлення вчителя до учня викликало в соціальних мережах чималий резонанс, і його назвали "булінгом", тобто приниженням гідності. "Сніданку" телефоном вдалося поспілкуватися з самою школяркою Анастасією, а також з її мамою Ілоною.

"Вона сказала, щоб я за тиждень перефарбувалася з малинового на каштановий, тому що це неприродний колір волосся", - розповіла Анастасія.

Ілоні директор школи повідомила, що її донька порушує якийсь статут школи, якого та ніколи не бачила.

Активно відреагували на ситуацію в Маріуполі користувачі соцмереж та юристи. Останні запевняють, що директор місцевої школи таким вчинком порушила закон.

"Є наказ Міністерства освіти, де чітко визначено, що таке жорстоке поводження. Приниження - це, коли дітей ставлять в куток, не випускають в туалет,  обговорюють їх зовнішній вигляд та їхні недоліки перед всім класом. В даному випадку перед всією школою зробили зауваження і поставили на задній ряд. Тут чітке порушення прав дитини, - сказав юрист ГО "Батьки SOS" Роман Бондаренко

Вчителі переконані, що таке ставлення до дитини може завдати чималої шкоди психологічному стану. Вони запевняють, що зовнішній вигляд школяра аж ніяк не впливає на його розумові здібності та здатність навчатися. В цьому віці підліткам хочеться виділитися та бути в чомусь унікальним.

ВідеоВикладачі-булери: чи мають право вчителі сварити школярів за "нестандартну" зовнішність

Черговий буллінг в школі: в Маріуполі під час святкової лінійки директорка школи змусила тринадцятирічну школярку сховатися "подалі" від інших очей. Причина - колір волосся школярки. Таке ставлення вчителя до учня викликало в соціальних мережах чималий резонанс і його назвали "булінгом", тобто приниженням гідності. Ми попросили прокоментувати цю ситуацію директора київської школи Андрія Мельника. 

Викладачі-булери: чи мають право вчителі сварити школярів за "нестандартну" зовнішність

Залиште свій коментар

Вибір редакції