Перейти до змісту
У Маріуполі під час уроку на голову третьокласників посипалась стеля

У Маріуполі під час уроку на голову третьокласників посипалась стеля

Травмонебезпечна школа вже багато років не мала капітального ремонту.

У Маріуполі під час уроку на голову третьокласників практично обвалилася стеля. Великий шматок штукатурки впав на парту з висоти у два з половиною метри, йдеться в ТСН.12.00.

Обурені батьки після розповіді дітей про подію на уроці, прийшли до школи. Певні - трагедії не сталося, лише тому, що в класі була лише половина учнів. Тому діти попересідали на вільні місця. Дівчинку, на місце якої рухнув шматок стелі, врятувало лише те, що вона підсіла до подруги за іншу парту. «Шматок кілограм важить, уявіть, з гострими кутами дитині на голову впав би такий шар штукатурки», - обурена мати третьокласниці Ольга Штефан.

Для мам це не стало несподіванкою, кажуть школа у жахливому стані. Тріщини повсюди: у коридорі, кабінетах та на фасаді. У цій будівлі вчилися ще самі батьки, але капремонту не пригадують.

Директорка каже, будівлі 120 років і ремонту вона потребує давно, але гроші виділяли лише на латання дірок. Після обвалу стелі була комісія, експерт нічого надзвичайного не побачив.

Натомість експерт наголошує, обстежував лише місце обвалу. «Подивився на той шматочок, який обрушився, штукатурку в тому місці треба зняти і по новій зашпаклювати, і вона буде стояти», - каже начальник архитектурного бюро Олександр Мірошніченко.

Для визначення аварійності усього класу чи школи у департаменті освіти батькам спочатку порадили запросити незалежного експерта, але згодом таки вирішили: виїде комісія і обстежить усю школу.

Відео У школі Маріуполя під час уроку на голову третьокласників обвалився шмат стелі

Шматок штукатурки в 50 сантиметрів звалився на парту майже з висоти у 2,5 метри. Як вдалося дітям уникнути травми і що пояснили батькам в адміністрації школи – у сюжеті.  

У школі Маріуполя під час уроку на голову третьокласників обвалився шмат стелі

Клас з дірявою стелею зараз зачинений, там будуть міняти усю штукатурку. Дітей класний керівник водить вільними кабінетами.

А у листопаді обвалення стелі сталося в приміщенні Одеського обласного управління поліції, у результаті чого травмувалися двоє поліцейських. Опубліковані кадри були зняті камерою спостереження, встановленою на головних сходах між другим і третім поверхами. На записі видно, що обвалення почалося тієї миті, коли на сходах перебували правоохоронці. Вони саме підіймалися нагору. Ще одній дівчині вдалося уникнути травм, оскільки вона тільки вийшла на сходовий майданчик і її не зачепило. 

Кореспондент Данило Солодов

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин