У Мережі показали нове "вбрання" львівських трамваїв

Незабаром у Львові міський транспорт змінить своє оформлення.

У Львові визначили переможців конкурсу на зовнішнє оформлення міського транспорту.

За словами львівського блогера та архітектора, працівника департаменту розвитку ЛМР Олександра Шутюка, чиновники обрали два найкращі варіанти, пише Zaxid.net.

"Зараз на капітальному ремонті в депо стоїть один трамвай. Його розфарбують у кольорову гаму, котра набрала найбільше голосів серед журі. Якщо буде ще якийсь трамвай чи тролейбус на капітальному ремонті, то його розфарбують у варіант кольорової гами, котра зайняла друге місце", - розповів він.

Як з'ясувалося, розфарбований трамвай їздитиме містом декілька тижнів. Потім на нього наноситимуть рекламу, аби подивитись, як вона поєднуватиметься із основними кольорами. І лише після цього чиновники вирішать остаточно, чи підходить запропоноване оформлення для брендування громадського транспорту.

Переможцем конкурсу виявився львівський дизайнер, який пропонує поєднати зелений, помаранчевий та білий кольори у вигляді стрілок. На його думку, вони додають динамічності та показують напрямок руху транспорту, аби навіть людина з поганим зором могла зрозуміти, куди їде трамвай, тролейбус чи автобус. До того ж автор ідеї запропонував пофарбувати передні двері у зелений колір, аби легко було орієнтуватись, куди йти, щоб купити квиток. Решта дверей має бути помаранчевого кольору.

Зазначимо, конкурс ідей на брендування транспорту у Львові тривав майже півроку. Участь у ньому взяли як професійні дизайнери, так і просто охочі.

Водночас наголошується, що трамваї, тролейбуси, а згодом і автобуси будуть перефарбовувати під час планових ремонтних робіт, а відтак зайвих коштів на брендування транспорту із міського бюджету не витрачатимуть.

Нагадаємо, раніше уряд вирішив закупити нові трамваї чотирьом українським містам. На закупівлю міського транспорту виділили 100 мільйонів гривень.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація