Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві боржникам почали відключати водопостачання

150 помешкань залишилися без води.

У Миколаєві боржників почали відрізати від водопостачання. Вже 150 помешкань залишилися без води, йдеться у ТСН.19:30.

У водоканалі кажуть, що містяни заборгували майже с100 мільйонів гривень. саме тому без води може залишилося все місто. Підприємство не в змозі оплатити електроенергію, яка потрібна для роботи помпових станцій.

"Заборгованість небезпечна, бо не можемо виплатити кошти за електроенергію, зарплату. Тому можемо перейти на почасовий графік подачі води. Рішення про відключення води – це крайня міра", - каже комерційний директор Миколаївводоканалу Дмитро Ганіченко.

Комунальники діють за новим законом про ЖКГ, який набрав чинності з травня. Спочатку надсилають попередження. Їх отримали понад тисячу містян. Тим, хто реагує,  борг розтерміновують. Решті воду просто перекривають і повертають лише після сплати всього боргу та ще й витрат за роботу бригад. Це від тисячі до трьох тисяч гривень.

ВідеоБоржників у Миколаєві відрізають од водопостачання

150 помешкань уже залишилися без води. У Водоканалі кажуть, що містяни заборгували майже сто мільйонів гривень. Тож тепер без води може зостатися все місто. Адже підприємство не в змозі оплатити електроенергію, яка потрібна для роботи помпових станцій.  

Боржників у Миколаєві відрізають од водопостачання

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції